Na třiadvacátý ročník Eleven Půlmaratonu Moravským krasem přijelo do Blanska přes pět set běžců a běžkyň. Účastnický rekord tedy zdaleka ohrožený nebyl, ale kvalita závodníků rozhodně srovnatelná s nejlepšími ročníky byla. Letošní největší novinkou byla úprava trasy. Ve městě se běžel pouze jeden okruh 1 600 metrů. Pak běžci zamířili do Moravského krasu na tradiční trasu. To znamená kolem ředitelství ČKD, Skalního mlýna, Punkevních jeskyní až do Žlebu, kde byla obrátka u ústí chodníku k hornímu můstku. A to vše ve fantastické přírodní kulise a v neméně skvělé kulise diváků podél trati.

Lukáš Kučera – 4. místo celkově v čase 1:13:34

Martin Kučera – 5. místo celkově v čase 1:13:59

Petr Havelka – 4. místo v kat. MB (12. celkově) v čase 1:18:28

Martin Fořt – 2. místo v kat. MC (22. celkově) v čase 1:24:37 – „Po moji týdenní viróze jsem do toho šel, ale výkon nic slavného. Závod byl moc pěkný. Celý den bylo přes 30°C a pracovně taktéž náročné.“