Děkujeme těmto partnerům, bez kterých by nebyla činnost našeho týmu myslitelná:

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

V automobilovém průmyslu jsme v celosvětovém měřítku technologicky čelním výrobcem vysoce pevných spojovacích prvků a kompetentním partnerem pro vývoj a výrobu komplexních dílů tvářených za studena. Nastavujeme standardy v oblastech inovací, kvality a efektivity. V rámci spolehlivých a dlouhodobých partnerství s našimi zákazníky společně vyvíjíme individuální řešení pro zvláštní požadavky budoucnosti. Náš recept na úspěch: řešení budoucích výzev nalézat již dnes.

 Téměř 3500 zaměstnanců v našich pobočkách v Evropě, Americe a Asii vyvíjí a vyrábí spojovací prvky pro celosvětový automobilový průmysl.

 Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Ve vývoji a výrobě spojovacích prvků nastavujeme celosvětově standardy.

 Rozumíme požadavkům našich zákazníků a nabízíme perspektivní a vysoce kvalitní spoje pro náročné aplikace.

https://www.kamax.com/

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

ENERVIT – Specialista na sportovní výživu pro vytrvalce

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

http://enervit.cz/

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

ELEVEN Sportswear patří k předním českým výrobcům zakázkového sportovního oblečení a doplňků pro cyklistiku, triatlon, běh a atletiku, běžecké lyžování i volný čas. Naše portfolio produktů, které prochází neustálou inovací, zahrnuje cyklistické dresy, kalhoty, kombinézy, vesty, bundy, návleky, čepice, ponožky a celou řadu dalších výrobků a doplňků.

V současné době, po 11 letech sbírání zkušeností je výroba ELEVEN sportswear zaměřena na více oblastí:

  • Zakázková výroba sportovního oblečení a doplňků s vlastním designem pro týmy i jednotlivce z řad rekreačních i vrcholových sportovců.
  • Zakázková výroba sportovního oblečení, doplňků a reklamních předmětů pro firemní klientelu, pořadatele závodů, akcí, festivalů apod.
  • Výroba sportovního oblečení a doplňků v originálním designu a pod značkou ELEVEN. Tato široká designová kolekce je určená pro koncového zákazníka. Prodává se téměř výhradně prostřednictvím vlastní kamenné prodejny v Jablonci nad Nisou a několika vlastních on-line obchodů. Obchody provozujeme v několika zemích např. Německo, Slovensko, Francie.

https://www.eleven.cz

https://www.eleven-sportswear.cz/

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

psal se rok 1996…

…jako parta nadšenců jsme přišli na trh s brýlemi a doplňky Relax. Už v prvních letech rozvoje značky se ale přirozeně projevila skutečnost, že produkty vyvíjíme sportovci tělem i duší. Fakticky, sportovní část produkce byla tím nejúspěšnějším, co vycházelo z naší dílny.

Tak jsme se rozhodli pro „druhé R“ …R2, produkty „pro sportovní nadšence“.

Vše, co dnes nese logo R2, je naší nejvyšší chloubou. Do „er-dvojky“ dáváme to nejlepší, co umíme. Nejnovější technologie, top materiály, nejlepší vychytávky. Sami sportovními nadšenci, R2 je tím nejlepším, co pro tebe umíme!

Jsme pyšní na to, že R2 příběh tvoříme v českých podmínkách. Díky tomu víme, jak vytvořit produkt, který je kvalitativně na úrovni světových značek za cenu, kterou si může každý dovolit.

http://www.r2.cz

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Jsme sportovní značka úzce zaměřená na sportovce samotné. Nasloucháme jejich potřebám a jejich stále náročnějším požadavkům a hledáme cesty jak jim vyhovět. To co stačilo dříve, dnes již zdaleka nestačí. To co bylo kdysi špičkové, je dnes již zastaralé. Při naší práci se nebojíme rušit staré zažité pravdy a nastavovat nová pravidla hry.

https://www.salming.cz/cz/

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Společnost SCILIF vznikla v roce 2014 a zaměřuje se zejména na vývoj a produkci technologických řešení na bázi stranově vyzařujících optických prvků a jejich řízení. Název společnosti je spojením anglických výrazů SCIENCE a LIFE a reflektuje filozofii SCILIFu, kterou je propojování vědy a výzkumu a každodenního praktického života.

EquiRay jsou aktivně vyzařující kšíry využívající revoluční technologii SCILIF Sunfibre, která zvyšuje bezpečnost a viditelnost zejména sportovců a pracovníků pohybujících se v podmínkách se zhoršenou viditelností.

Bezpečnostní kšíry EquiRay zajišťují díky inovativní technologii SCILIF Sunfibre nesrovnatelně vyšší viditelnost ve tmě a v šeru než pasivní reflexní prvky. Technologie je založena na ohebných, stranově vyzařujících světlovodech, LED zdroji a kontrolní jednotce s akumulátorem. Světlovodná vlákna jsou díky speciálnímu opletení navíc příjemná na omak.

Kšíry účinně září do všech směrů a jsou určeny pro sportovce, motorkáře, chodce či pracovníky, kteří se musí pohybovat v podmínkách se zhoršenou viditelností. Oceníte je na klikatých silnicích, ve složitém terénu a mimo cesty.

http://scilif.com/index_cz.html

http://scilif.com/eshop/produkt/equiray/