Již 5. ročník Maloskalského půlmaratonu, který má zázemí a strat v prostoru Žluté plovárny na Malé Skále a trať vede po cyklostezce do Turnova a zpět. V rámci 1/2 maratonu se běží i běh na 10 km. Desítku běžel Zbyšek Lhota a 1/2 maraton Olda Johan.

Zbyšek Lhota k závodu napsal:

V sobotu na Malé Skale jsem se již po 3. zúčastnil akce Maloskalský 1/2 a 10km, kde jsem tentokrát zvolil kratších 10km s ohledem na sportovní události před a po této akci. Závod se vydařil, ačkoliv mě v cíli překvapila vzdálenost o cca 130m delší :-) a tak vlastně cílové @3:30/km vyneslo čas lehce nad 35min. Ale vítězství se počítá a co víc, “double” byl doma, druhé místo obsadil mladší brácha Štěpán 👍 akce se vydařila ale čekání na vyhlášení by mohlo trvat klidně o hodinu méně, to se tam zatím moc nedaří. Byl to ale jediný zádrhel, uvidíme co příští rok.