Jako každý rok, tak i letos proběh v okolí Branžeže Eleven půlmaraton. Tratě jsou od 6-ti km, 11 a půlmaratonská. Půlmaraton probíhá skrze hrad Kost. Zázemí závodu je vždy situováno v bývalém kempu Peklo. Z týmu byla účast na všech tratích. Půlmaraton v ženské kategorii vyhrála Bárá Jíšová, Zbyšek Lhota obsadil 2. místo, v kategorii 1. Na 11-ti km trati bojoval Martin Fořt a Bárá Chumlenová. Martin pátý a Bára druhá. Zde se nerozdělují kategorie. Na 6-ti km bojovala Martina Fořtová a Jana Mosiurczáková.

Bára Jíšová k závodu napsala:

Po týdnu znovu závod a to jeden z nejhezčích půlmaratonů, ten v Českém ráji. A i když v pomalejším čase než v loňských letech, obhájila jsem vítězství za 1:28.