V rámci projektu Atleti spolu se závodilo na 253 místech naší země a atletických klání se zúčastnilo přes 22 tisíc příznivců atletiky. Hlavní mítink za účasti našich nejlepších reprezentantů proběhl v Plzni kde běžel i Luboš Gaisl.

Luboš si na trati 3000m překážek zaběhl letošní maximum v čase 09:41.34 a zvítězil, gratulujeme !

Své pocity shrnul takto: “ Původně nás mělo být 6, ale nakonec jsme startovali jenom 3. První km a první překážky byly spíš oťukávací. Po třetím kole jsem šel dopředu a snažil se držet tempo. I po dlouhý pauze bez závodů a bez stýplu mě překážky začaly od toho prvního km trochu víc poslouchat a do cíle jsem doběhl spíš v takovým letošním „zajišťováku“ 9:41. Počasí i organizace – super. Jsem rád, že jsem doběhl a to relativně zadarmo.“