18. ročník Jiváckého osadního krosu v Chatové osadě Jivák (mezi obcí Vlkava a Loučeň) v okresu Mladá Boleslav. Trať závodu byla vedena v mírně zvlněném terénu, převážně po lesních zpevněných cestách a krátce i po asfaltovém povrchu. Muži běželi 8,5 km a ženy 5,5 km. Start byl u hráze rybníka Jivák.

Jiří Křeček – 1. místo v kat. M39 (2. celkově) v čase 31:27 – Bylo krásné slunečné počasí a vysoké letní teploty. Závod vedl terénem s délkou 8,5 km. Do půlky závodů jsem běžel za Jirkou Millerem v pěkném tempu a s dobrým náskokem na kluky ze Staré Boleslavi, pak mne zastihla drobná nevolnost a já musel na chviličku zastavit. Poté se mi běželo také dobře a doběhl jsem na 2. místě. Jinak závod byl hezky organizovaný a celkově se mi líbil.“