V sobotu 4. srpna se uskutečnil další závod ze seriálu Kilpi Trail Running Cupu, tentokrát královská Kilpi Krkonošská padesátka a letos také poprvé i jako Memoriál Ády Klepše. Součástí závodu byly tři délky tratí, 5 km, 25 km a královská 50 km. Start a cíl krásných, ale náročných tratí byly v areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Z 205 startujících na 25 km bylo nakonec klasifikováno 178 běžců a běžkyň.

Iveta Fořtová – 1. místo v kat. F54 (4. žena celkově) v čase 2:35:36 (25 km)

Martin Fořt – 1. místo v kat. M59 (3. celkově) v čase 2:18:01 (25 km) – „Náročný, druhá polovina brutus, nejhorší byla sjezdovka Stoh. Dokonce i mně tekl pot do očí.“