„V sobotu 25. března se uskutečnil letošní první závod ze seriálu Prague Park Race, který se uskutečnil v krásných prostorách Průhonického parku. Do tohoto seriálu jsou ještě zařazeni další dva závody, Divoká Šárka a Prokopské údolí. Pořadateli jsou dva velmi zkušení běžci, Roman Skalský a Jan Mrázek, hlavním partnerem jsou firmy Hudy a LaSportiva. Tato skutečnost se nejspíše také odrazila na skvělé organizaci, výborně značené trasy, sponzorských dárků pro každého účastníka a hodnotných cenách v závěrečné tombole.
Povolená kapacita závodu 450 běžců, byla vyprodána s dostatečným předstihem a v sobotu všem přálo pěkné, i když ze začátku chladné, běžecké počasí. Startovní pole bylo na trasu vypuštěno přesně v 11 hodin a hned na začátku závodu jsme proběhli Průhonickým zámkem a potom už zdolávali opravdu krásnou 14 km trať po zpevněných parkových i nezpevněných lesních cestách. Na 8 km byla občerstvovací stanice o kterou se starala firma Namedsport, která vyrábí sportovní výživu a byla jedním z dalších partnerů závodu a i v cíli se postarala o pitný režim běžců.“ Martin Lukeš