31.prosince se za krásného slunečného počasí konal další ročník Silvestrovského běhu okolo 3 přehrad. Letos organizátoři z důvodu zvýšení bezpečnosti běžců (zledovatělé úseky v částech 2. a 3. přehrady) byli nuceni změnit trasu závodu. Neběželo se kolem 3 přehrad, ale dvakrát kolem jedničky (cca 5,8 km).

Přesně v 11 hodin odstartovali muži a 5 minut poté i ženy. Celou trať lemovalo velké množství povzbuzujících diváků, kteří hlasitě hnali početné pole běžců do cíle. Přes cílový koberec proběhlo celkem 425 závodníků, kterým dominovali tak jako vloni David Kučera mezi muži s časem 18:22.2 minut a první žena Barbora Jíšová, která trať zvládla za 22:12.3 minut. I letos byl vítězem každý, kdo zdárně doběhl a výhrou mu byla radost v podobě krásně stráveného silvestrovského dopoledne.

Poděkování za tuto povedenou sportovně-společenskou akci patří především hlavnímu pořadateli Martinu Fořtovi, firmám Eleven, Datacontrol a dalším sponzorům a taktéž všem dobrovolníkům, kteří se na této akci podíleli.