1. ročník běžecké zážitkové akce – závod na 5km, který se uskutečnil v Praze a v jeho okolí.

Michal Holík – 2. místo celkově v čase 17:17 – „Maškaráda ve stylu PIM – sponzoři, „atmosféra“, všichni happy, spousta hobíků, starovné zlodějina, ostuda, nenažranost a nehoráznost. Běžel se 5 km okruh podél Vltavy, na Štvanici smyčka a opět podél vody zpět.
První kilák šílenost za 3:08, poté se oddělují dva borci a já je následuju. Jeden z nich je ze Skotska a má desítku za 30:36, druhý je triatlonista z Německa. Němce doběhnu 2 km před cílem. Skota lehce seběhnu asi po 500 m, ale jen díky tomu, že zvolnil. Následně zrychlil a tak mi na posledním kiláku dal snad sto metrů. Doběhl jsem tedy druhý, asi 20 s za mnou Němec, pak už asi češi. Mezi holkama byla první Zuzka Rusínová. Vyhrál jsem tašku s různejma věcma, ale podle závodníků je to v porovnání s minulými závody této série slabota, to se občas stane. Hlavně, že jsem doběhl zdravej. Hezky jsem potrénoval s cizincema v centru Prahy. S výsledkem jsem spokojenej, tempo 3:22/km beru v zimě všema deseti. Tak letos ještě Silvestrák a pak už zase další běžecký rok…“