IMOS Beskydská sedmička, 15. ročník, je Mistrovství ČR v horském maratonu jednotlivců a dvojic.

Beskydská 7, to je 101 km dlouhá trať z atletického stadionu v Třinci, přes 7 vrcholů Beskyd s cílem na náměstí ve Frenštátu pod Radhoštěm. Závod běžela Bára Jíšová, která chtěla obhájit svoje loňské první místo. Závod běžela formou start – cíl na prvním místě a jestě její výsledný čas byl rekordní 13:14:15, v celkovém pořadí závodu obsadila 5. místo. Jako žena vyhrála. Druhou závodnicí byla Iveta Fořtová, která měla po loňském odstoupení, nevyřízené účty s B7. Letošní ročník zvládla, sice přes nějaké krize ale odhodlání a její cíl se dostat do Frenštátu, se jí povedl.