Píďův memoriál - Běh do vrchu Vrchlabí - Strážné, 9. 5. 2021

V neděli se konal další závod série Maratonstav Českého poháru v běhu do vrchu, který je zároveň krajským
přeborem Královéhradeckého kraje v běhu do vrchu mužů a žen.

Vladimír Vacarda k závodu napsal:

Jedná se o další velmi pěkný podnik Českého Maratonstav poháru v běhu do vrchu. Zároveň byl krajským přeborem Královéhradeckého kraje v běhu do vrchu mužů a žen. Start byl ve Vrchlabí u Kulturního domu Střelnice (Švejk restaurant), trať vede z 80 % po zpevněných lesních a polních cestách a z 20 % po asfaltu. Délka trati 6800 m, výškové převýšení +432 m / -113 metrů, cíl na parkovišti Strážné. Letos proběhlo vyhlášení výsledků v cíli ihned po doběhu závodníků a občerstvení výbornou horkou polévkou a nápojem dle vlastního výběru v Obecní restauraci Strážné. Přesun občerstvení a vyhlašování vítězů do prostoru cíle, byl šťastnou volbou a účastníky kladně hodnocen.
Co se týká subjektivního hodnocení, závod se vydařil na výbornou. Po dlouhé době bylo možno zatížit operovanou nohu naplno a přidat 100% nasazení. Výkon na hranici mých současných možností spolehlivě zajistil první místo v kategorii a velikou spokojenost s dosaženým časem.