Hruštice 2021, to byl již 48. ročník silničního běhu z Turnova na Malou Skálu a zpět do Turnova.

Martin Fořt k závodu napsal: Hruštice po 7 letech, jel jsem podpořit bratry Drahoňovský, kteří tuto akci pořádají a léta jsem s nimi závodil. Akce povedená, moc pěkné ceny i tombola, závod by si zasloužil víc lidí. Mě se běželo dobře, cestou na Skálu ve skupince, po obrátce už sám a poslední 3 km kdy jdeš pouze  do kopce je prostě vždy těžký. Za mě spokojenost.

Jana Mosiurczáková a Veronika Tribučková k závodu napsaly: Hruštice – 7.11.2021jsme to pojaly jako rozloučení s letošními běžeckými

závody. Počasí nemělo být nic

moc, ale nakonec se žádný velký déšť nekonal a běželo se dost dobře, nikde žádná krize a ani nohy nebyly unavené. Do závodu jsme šly

s tím, maximálně si ho užít a proto jsme byly velice příjemně překvapeny, že jsme dosáhly až na bednu. Veru ve své kategorii obsadila 3. místo a já ve své kategorii 2. místo. Krásné zakončení běžecké sezóny, co víc si přát.