24. září proběhl již 5. ročník Eleven večerního běhu u jablonecké přehrady. Do závodu se předem přihlásilo 106 a na místě dalších 27 běžců a běžkyň, své zastoupení měly i děti do 15-ti let. Velmi slušná účast. Závod měl své zázemí v areálu pivovaru Volt, proběhlo zde vyhlášení závodu a nakonec i losování bohaté tomboly. Start závodu byl jako každý ročník ve 20 hodin, za svitu čelovek.

Zbyšek Lhota absolutní vítěz, v čase 17:36.

Vojtěch Prášil doběhl na 3. místě v čase 19:11.

Petr Havelka doběhl v těsném závěsu své dcery Kristiny Havelkové v čase 21:54. Kristina Havelková vyhrála dětskou kategorii v čase 21:50, což by jí v ženách stačilo na 3. místo.

Adéla Johanová doběhla na 3. místě v ženské kategorii. Trať zvládla uběhnout za 22:16.

Oldřich Johan zvládl večerní trasu za 25:02.

Veronika Tribučková běžela v čase 25:36.

Jana Mosiurczáková, přes karambol po startu, zraněním na ruce a noze, závod zaběhla za 27:09.

Jako za satisfakci, by se dala brát výhra v tombole.

Poukaz na boty SALMING.

Gratulujeme.

David Pecina, běžel s dcerou Veronikou a Nellou Tribučkovou. Trať zaběhl v čase 27:24.

Martin Lukeš, po vyhýbání se pádu si hnul s kotníkem a  i přes bolest doběhl za 28:27.

Po vyhlášení závodu proběhlo losování bohaté tomboly.

Děkujeme všem sponzorům a všem kteří nám pomohli uspořádat tento závod.