V sobotu 11.7. se konala Libečovská 14, závod zařazený do Poháru běžců Kladenska a Rakovnicka a zároveň i do  Sokolského běžeckého poháru města Unhoště.

Veronika Tribučková – 6. místo v kat. GŽ44 (9. celkově) v čase 1:16:49

Jana Mosiurczáková – 2. místo v kat. GŽ44 (10. celkově) v čase 1:19:50 – V sobotu 11.7.2020 se konal v Podkozí závod „Libečovská 14“ na 14,2 km s převýšením cca 250 m vedený po asfaltu i terénem, který je součástí Poháru běžců Kladenska a Rakovnicka. Náš tříčlenný team ve složení já, Veru a Ráďa vyrazil z Jablonce za nepříliš přívětivého počasí. Nakonec teplota na běh byla ideální a déšť také ustal. Na trati se osvědčily boty od firmy Salming – enRout, na asfalt a drobné kamínky, super. Běželo se náramně dobře, prvních sedm kilometrů uteklo jako voda. Od organizátorů jsme věděly, že trať by měla být náročnější, ale zatím se to nezdálo. Ale mírných kopečků přibývalo a pár set metrů před cílem přišlo velké stoupání do kopce, tam už jsme opravdu byly dost unavené. Ale cíl už byl na dosah, tak už jen zatnout zuby a doběhnout. Veru na trase trochu zabloudila (chytla se běžce, který běžel špatně) a musela se vracet. Ale nebýt toho, čas by měla mnohem lepší. Já se držela po celou dobu skupinky chlapů, pořád jsem je měla na očích a dotáhli mě do cíle, nakonec z toho bylo druhé místo v kategorii. Závod pěkný, včetně trasy. Ale na čem by bylo potřeba zapracovat, je značení trati.“