31.prosince se za poměrně nevlídného počasí konal další ročník Silvestrovského běhu okolo 3 přehrad. Přesně v 11 hodin odstartovali muži a 10 minut poté i ženy. Celou trať dlouhou 5,2 km, letos poměrně i kluzkou lemovalo velké množství povzbuzujících diváků, kteří hlasitě hnali početné pole běžců do cíle. Přes cílový koberec proběhlo celkem 347 závodníků, kterým opět dominovali Martin Semerád mezi muži s časem 17:51.6 minut a první žena opět tak jako v předchozích ročnících Barbora Jíšová, která trať zvládla za 19:58.8 minut. I letos byl vítězem každý, kdo zdárně doběhl do cíle a výhrou mu byla radost v podobě krásně stráveného silvestrovského dopoledne.

Poděkování za tuto povedenou sportovně-společenskou akci patří především hlavnímu pořadateli Martinu Fořtovi, firmám Eleven, Datacontrol, Pivovar Volt, Salming,  Dr.Oetker a dalším sponzorům a taktéž všem dobrovolníkům, kteří se na této akci podíleli.

Barbora Jíšová – 1. místo v ženách celkově v čase 19:59

Veronika Tribučková – 36. místo v kat. Ž39 v čase 31:57

Jana Mosiurczáková – 23. místo v kat. Ž49 v čase 31:58

Luboš Gaisl – 5. místo celkově v čase 18:35

Zbyšek Lhota – 6. místo celkově v čase 18:39

Jan Malý – 4. místo v kat. M49 v čase 20:31

David Pecina – 6. místo v kat. M49 v čase 20:40

Martin Lukeš – 16. místo v kat. M59 v čase 26:18