V sobotu 5. ledna se konal 43. ročník obrátkového silničního závodu v Bezručově údolí v Chomutově. Závodníci běželi polovinu trati tam a polovinu zpět. Otočka byla umístěna kousek za Prvním mlýnem. Start i cíl závodu byl na hlavní silnici ul. Bezručova nedaleko od školy. Na desetikilometrovou trať se v deštivém počasí postavilo více než 230 běžců od dorostenců po seniory starší sedmdesáti let. V nejvyšších bodech závodu se bězci museli popasovat i s ledovou nadílkou.

Jan Žaloudek – 1. místo v kat. M39 (2. celkově) v čase 34:17 – „Povrch byl dnes docela kluziště.“

Vláďa Vacarda – 1. místo v kat. M69 (37. celkově) v čase 41:07