Druhý srpnový víkend patřila obec Skuhrov nad Bělou v podhůří Orlických hor běžcům. V sobotu 11. srpna 2018 se konal 23. ročník tradiční silniční obrátkové desítky – Běh údolím řeky Bělé. Trať, jejíž první půlka vede většinou do kopce proti proudu řeky měla celkový součet stoupání necelých dvě stě metrů. Tento závod byl zařazen do východočeské Velké ceny a Iscarex cupu a na start se postavilo 77 běžců a běžkyň.

Víťa Jantsch – 1. místo v kat. MF80+ v čase 1:00:36

Jiří Křeček – 4. místo v kat. MA39 (5. celkově) v čase 35:07 – V rámci rodinného výletu jsem vyrazil na 10km Běh Údolím řeky Bělé v krásném slunečním počasí. Závod byl silniční a nějak jsem čekal, že to bude rovina, ale to jsem se šeredně mýlil. Trať měla 100 metrů převýšení a jelikož konkurence byla kvalitní, tak to slibovalo super závod. Závod jsem dokončil na 5. místě v čase 35:07. Z čehož nejsem moc nadšený, ale potěšily mne poslední 3km 3:19, 3:15 a 3:07.“