Opravdu nádhernou trať si připravil organizátor Daniel Bláha na 1. ročníku La Sportiva Labské pískovce půlmaratonu, který se konal 5. dubna 2015 v Tisé v CHKO Labské pískovce. I přesto, že se počasí dva dny předtím nechtělo umoudřit a napadlo dost sněhu, většina stihla zase roztát a vše proběhlo za slunečného počasí.

Trať se běžela ve třech okruzích. Jeden okruh měřil něco málo přes 7 km a první polovina byla plná technických seběhů a krátkých výběhů schodů, které byly pokryty sněhem a místy i ledem. V druhé polovině následovalo stoupání v poměrně promáčeném a bahnitém terénu, místy ale byl příjemný písek. Celkem mělo tedy jedno kolo kolem 200 metrů pozitivního převýšení. Na start se postavili i dva běžci ERT.

Roman Koravský – 3.(2.) místo v kat.40+ let (5.celkově)