Tatry Running Tour 2018

„O víkendu jsem se v rámci dovolené zúčastnil závodů na Štrbském Plese – Tatry Running Tour. Závody byly velice nádherné, v krásné přírodě a skvěle zorganizované, ale měly větší převýšení, než uváděli v propozicích na wikipedii, což mne na trati trochu zaskočilo. Běžel jsem variantu Clasic a bohatě mně to stačilo, jelikož se připravuji spíše na kratší závody. Celkem se sčítaly časy ze 3 etap – nadmořská výška byla celkem znát a tak jsem první etapu šel na jistotu, abych se mohl hýbat i další dny. Po 2. dnu jsem byl na 5. místě se ztrátou 1m 29s na bednu, tak jsem poslední etapu zkusil buď a nebo. Bohužel to bylo to nebo a po přepáleném začátku jsem pak musel ještě makat, abych uhájil aspoň 5. místo. Což se nakonec povedlo. Byla to super zkušenost a konkurence byla také kvalitní. Takže jsem spokojený, až na to „umístění“, ale ty kopce s tím dýcháním byly na mě moc.“

Jiří Křeček

Jiří Křeček – 7. místo v kat. M (10. celkově) v čase 16:30 (Night Run 4,5 km – 1.etapa – páteční)

Jiří Křeček – 4. místo v kat. M (5. celkově) v čase 55:31 (Cross Run 12 km – 2.etapa – sobotní)

Jiří Křeček – 6. místo v kat. M (7. celkově) v čase 33:24 (Interski Run 8 km – 3.etapa – nedělní)

Jiří Křeček – 4. místo v kat. M (5. celkově) v čase 1:45:26 (Celkové pořadí po 3 závodech – Classic)