Rodina Havelkova pořádala v sobotu 2. června další, již 9. ročník Dřínovského krosu. Letos za slunečného a velmi teplého počasí (teploty šplhaly ke 30°C ve stínu) na částečně pozměněné, suché a rychlé dvoukolové trati s celkovou délkou 8 km. Součástí tohoto vydařeného sportovního klání byly i dětské běhy a také kratší varianta krosu na 4 km. Na lehce pozměněné, delší trati byly vytvořeny nové traťové rekordy a ve všech kategoriích startovalo přesně 100 běžkyň a běžců od nejmenších až po veterány. Celá akce byla opět tak jako v předchozích ročnících velmi povedená díky šikovnosti a sehranosti pořadatelů. Po sportovním klání se konalo pozávodní posezení s pohoštěním, vše v režii a pod záštitou manželů Havelkových, za což jim velmi děkujeme a budeme se těšit za rok na viděnou na jubilejním, 10. ročníku.

Zbyšek Lhota – 3. místo v kat. MAB do 39 let (7. celkově) v čase 32:06

Michal Holík – 4. místo v kat. MA do 39 let (9. celkově) v čase 32:55 – „Na to, že jsem za poslední měsíc naběhal tak 50 km je to dobrý výsledek. Bylo vedro, ale přiznávám i že mi docházelo, takže od 6.km v zombie módu. Spokojenost, pěkná trať, dobrá organizace, příjemní lidé. A na zchlazení krásně čistá retenční nádrž hned vedle zázemí závodu. Rád se sem za rok vrátím! Děkuji organizátorům.“