9. ročník silničního obrátkového závodu na 10 km. Trasa závodu: Cerhenice – Sokoleč – Cerhenice s cílem na  fotbalovém hřišti v Cerhenicích.

Jiří Křeček – 3. místo celkově v čase 35:50 – Doběhl jsem na 3. místě. V nic moc čase, ale ten den osobáky nepadali u nikoho. Závod jsem si užil a byl jsem rád, že alergie a hlavně škola mi dovolily běžet. Po startu se odpojila první 4-členná skupinka kde jsem byl také. Bohužel se mi pořád trochu špatně dýcha, takže jsem musel lehce zvolnit a běžet sám. Na 3. km jsem jednoho závodníka předbehl a začal stíhat Vlastu Flégla. Což se mi nakonec nepovedlo. Stejně se mi závody moc líbily. Sice na počet účastníku menší závod, ale jinak vše perfektní – trať, zázemí, konkurence, organizátoři, ceny atd….“