Richard si v kontaktním úvodu svého rozběhu na 800 metrů zařadil na třetí místo, které se mu po většinu trati dařilo držet, ale 150 metrů před cílem se před něj dostal Izraelec Yair Solnik, nakonec mu však v cílové rovince atak oplatil a třetí místo v čase 1:54.19 znamenalo  přímý postup do semifinále.
V něm Richard opět startoval v 8 dráze   , kde se už  závod tolik  nevyvedl po taktické stránce a v podstatě celý ho běžel v druhé dráze. Vynaložené síly mu pak chyběly ve finiši a doběhl sedmý v čase 1:55.11. i přesto celkové  21.místo v konkurenci 48 běžců Evropy považujeme za velký úspěch při jeho  první velké mezinárodní akci.

Tomáš Jehlička – První část sezóny pro mě byla velikým ponaučením. S novým vedením a týmem se cítím velmi dobře. Vylepšil jsem si osobní rekord na 800m, když jsem v Kladně běžel čas 1:54,45. Byly i závody, které se nepovedly, ale ty mi daly řadu zkušeností do budoucna. V poslední části jsem si zkusím i 1500m v Novém Městě nad Metují jsem běžel 3:59,81. V této disciplíně jsem také startoval na letošním MČR v Ostravě, kde jsem v taktickém závodu s časem 4:05,10 skončil na 4. místě. Nyní se již plně připravuji na podzimní část sezóny.

Richard Hübner – Sezóna pro mě byla náročná a absolvoval jsem hodně závodů. Poprvé jsem svůj osobák letos prolomil v Kladně kde jsem se posunul o 38 setin (1:54.08). Druhé zlepšení následovalo na Zlaté tretře v Ostravě kde jsem se zlepšil na čas 1:53,54. Největší překvapení na mě čekalo na Mistrovství České republiky kde jsem si z velmi rychlého závodu odnesl třetí místo s osobním rekordem v hodnotě 1:51,61, tímto časem jsem se nominoval na Mezistátní Utkání a zároveň splnil limit na Mistrovství Evropy dorostenců, které se koná v Bánské Bystrici. V této době probíhá finální příprava a 16.7. odjíždím na Slovensko.

Filip Čermák – Olympiáda dětí a mládeže: Na trati 300 metrů jsem postoupil do finále jako 1 z rozběhu časem 35,93. Ve finále jsem skončil na 4. místě. Tímto časem jsem zaběhl krajský i oddílový rekord.

Ahoj všem příznivcům Eleven Run Teamu!

Přináším novinky a krátké info. V týmu bych chtěl přivítat nováčky Vojtu Turka, Tomáše Jehličku a Filipa Čermáka.
V rychlosti a se zpožděním výsledky z halové sezóny.
Na MČR získal zlato (Roman Kadavý 60m př.), stříbro (Richard Hübner 800m) a bronz (Filip Čermák 300m) a máme i bramborovou medaili (Tomáš Jehlička 800m) a 5. místo ( Vojta Turek 800m).
V současné době je v plném proudu příprava na letní sezónu, někdo se vydal nahřívat k moři a jiní sbírat krvinky do hor.
 Tomáš, Roman, Filip, Richard a trenéři Martin a Roman makali v portugalském Monte Gordu na technice, síle, rychlosti a vytrvalosti.
Adéla s Vojtou se připravovali v italském Melagu.
Letní sezóna se blíží, tvrdě trénujeme, tak nám držte palce, ať jsme zdraví, uděláme osobáky a na MČR to cinkne.