Náš "A" team

Jezdíme hlavně pro radost a tihle borci mají radost jenom ze sbírání pódiových umístění, proto jim říkáme "A" team.
§

Sponzoři a partneři týmu

§

ELEVEN-MERCEDES-MITAS-TEAM v číslech

§
0 A TEAM
0 OMT

CHCETE SE STÁT ČLENEM TÝMU?

Jste pohodář, kterého baví cyklistika, trénink a závody? Chcete patřit do nějakého týmu nebo máte ještě vyšší ambice? Pokud ano, připravili jsme pro vás startovací sadu, díky které se může stát členem každý. Jak na to?
§

STARTER SET EMMT

Zakoupením jedné ze dvou sad Starter Set získáte členství v našem týmu. Sada obsahuje zimní combi bundu + dlouhé kalhoty + závodní dres + kalhoty + ponožky.

VÝHODY ČLENA EMMT

Jako člen týmu máte svůj jedinečný kód na e-shop eleven-sportswear.cz, kde získáte speciální slevu 20% na veškeré zboží včetně produktů od partnerů FOCUS, R2, MITAS, POWERBAR, BONT a MORGAN BLUE.

POVINNOSTI ČLENA EMMT

Vaší povinností bude pouze závodit vždy v týmovém oblečení a do názvu týmu v přihlášce uvádět tým ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM. Samozřejmě uvítáme, když se o své zážitky podělíte s ostatními na sociálních sítích.

DALŠÍ BENEFITY

Rádi vás uvidíme na několika hromadných společných akcích a závodech. Pořádáme také soustředění v teple a různé další sportovní i kulturní aktivity :-)

POSTUP DO "A" TÝMU

Nejaktivnější členové - a to nejen z pohledu výsledků - mají po úspěšné sezóně v případě zájmu možnost zařazení mezi podporované jezdce "A" týmu.
ELEVEN RUN TEAM