ELEVEN RUN TEAMové odpolední a večerní společné posezení se uskutečnilo po úspěšném dopoledním sportovním klání na ELEVEN Janovských 11 a 19 km ČSOB v Janově n.N.

Po závodě se členové ERT sešli v krásných prostorách mateřské firmy ELEVEN, kde došlo při malém občerstvení k vyhodnocení závodní sezóny a k prezentaci nového závodního dresu. Zvláštní poděkování za skvělé tiramisu, na kterém si všichni pochutnali, patří Květě Havelkové.

Poté se všichni přesunuli do nových prostor Pivovaru Volt k přátelskému posezení a pohoštění.

Závěrem bych si dovolil jménem všech členů ERT, tak jako i v předchozích letech poděkovat majiteli a vedení firmy, za celosezónní materiální a finanční podporu, našemu vedoucímu ERT Martinu Fořtovi za starost, snahu a ochotu a v neposlední řadě za schopnost vytvoření bezvadné party lidí, která díky společnému koníčku si dokáže každou, nejen sportovní akci užít naplno.

Martin Fořt “Ahoj všem, právě jsme ukončili parádní akci s ukončením sezóny a chci všem poděkovat, skvěle vše dopadlo a už se zase těším na podobné setkání.”

Martin Lukeš“Ahoj, díky všem za skvělý večer a Martine tobě za tu možnost být součástí party skvělých lidí a ELEVEN RUN TEAMU. Ať se všem v nové sezóně daří.”

Lenka Ungerová“Ahoj, díky moc za super akci! Vážím si toho, že můžu být součástí tak skvělé bandy! Už teď se těším na nějakou další společnou akci! Díky moc.”

David Pecina“Ahoj skvělá bando! Byl to krásný rok a za to vám patří dík. Martinovi a Elevenu největší! Moc se těším na příští akce v roce 2018! Makejte a přeji hlavně všem pevné zdraví!”

Roman Koravský“Ahoj týmoví parťáci, díky za parádní společný večer, který byl vyvrcholením další naší parádní sezóny. Poděkování patří Vám všem! Největší poděkování za všechno patří Tobě, Martine… protože bez Tebe bychom se ani neznali! Zdravím Vás všechny a těším se na viděnou na nějaké další bezva akci.”

Fotogalerie: https://www.zonerama.com/ELEVENRUNTEAM/Album/3848347

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..